لیزر موهای زائد


در لیزر موهای زائد با پیشرفته ترین دستگاه های لیزر روز دنیا و تیم متخصص در زمینه مشاوره و خدمت رسانی به شما عزیزان حاضر می باشیم.

در طول انجام پروسه ی لیزر موهای زائد ، پرتو لیزر از یک فولیکول مو روی پوست بصورت منحصر بفرد عبور می کند که مانع رشد موها می شود.

لیزر موهای زائد بیشترین تاثیر رو در افرادی که دارای پوست روشن و موهای سیاه هستند می گذارد.

همچنین در آهسته کردن رشد موها تاثیر فراوانی دارد .

قابل ذکر است برای اینکه دیگر اثری از موهای زائد نباشد نیاز به تکرار چندین دوره ی زمانی می باشد.

از بین بردن موهای زائد بدن با پیشرفته ترین و مدرنترین دستگاه های دنیا از جمله الکس candelaآمریکا و دایود asclepion آلمان مناسب برای هر نوع تیپ پوستی با بالاترین تاثیر،کم بودن عوارض و کم بودن درد با سیستم خنک سازی که عدم سوختگی را به همراه دارد.این دستگاه ها به علت دارا بودن کارایی های بالای خود در معدود کلینیک های زیبایی یافت میشوند که گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم مجهز به تجهیزات نامبرده می باشد.

از بین بردن موهای زائد بدن با دستگاه الکس: دستگاه الکس یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر روز دنیا است که ساخت شرکت Candela آمریکا می باشد.برای از بین بردن موهای زائد بدن با بیشترین تاثیر مجهز به سیستم خنک کننده برای جلوگیری از سوزش و سوختگی بعد از درمان،بدون هیچ گونه عارضه و مناسب برای هر نوع تیپ پوستی

از بین بردن موهای زائد بدن با دستگاه دایود: یکی از بهترین دستگاه های لیزر روز دنیا که ساخت شرکت Asclepion آلمان می باشد.بدون عارضه جانبی و درد که با داشتن دو سیستم خنک سازی که عدم سوختگی یا سرخی بعد از لیزر را به دنبال دارد.این دستگاه های لیزر به علت دارا بودن کارایی های بالای خود در معدود کلینیک های زیبایی یافت می شوند که گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم مجهز به کلیه ی دستگاه های نامبرده می باشد.

آیا لیزر موهای زائد دائم است؟

نتیایج هم برای سالها ماندگار است. ولی در برخی افراد بعضی از فولیکولها هراز گاهی تمایل به رشد دارند که نیاز به جلسات یارآور سالیانه خواهد بود.(به این صورت که پس از پایان جلسات سالی یک جلسه یادآوری نیاز است مجددا تاکید می شود:برخی افراد)

آیا لیزر موهای زائد عوارض دارد؟

خیر ،به این دلیل که لیزر استفاده شده برای دستگاههای موهای زائد امواجی است که در پوست تولید گرما میکنند که منجر به غیرفعال شدن فولیکول مو ودر نهایت مانع رشد مو میشود.

این انرژی تنها جذب لایه های سطحی پوست شده وبه هیچ عنوان باعث جهش سلولی نمی شود.

ازطرفی دیگر عمق نفوذ لیزر فقط تا ریشه مو می باشدکه در دستگاهایی که از تکنولوژی الکساندرایت استفاده می کنند این میزان به حداقل خود یعنی ۳ میلیمتر رسیده است.

برخی از افراد از لیزر ناحیه بیکینی ترس دارند به این علت که مبادا در آینده توانایی بارداری از آنها سلب شود!

قطعا با توضیحات فوق متوجه شدیم که با عمق نفوذکم دستگاه لیزر امکان آسیب رسیدن به اندام های داخلی به هیچ عنوان وجود ندارد.

فراموش نکنیم از سوی دیگر وزارت بهداشت و درمان ایران سازمانیست فوق العاده سخت گیر واجازه فعالیت سیستم های پزشکی را با استانداردهای سخت گیرانه صادر می کند،اگر حتی یک مورد گزارش بیماری های بدخیم و خطرناک شده بود به طور کلی جلوی فعالیت آن گرفته میشد و توسط رسانه های عمومی اطلاع رسانی میشد،دقیقا مثل دستگاههای سولاریوم که در کشور فقط به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند وبارها روابط عمومی وزارت بهداشت از طریق رسانه های عمومی از مضرات آن سخن گفته است.