از بین بردن خط خنده


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کلینیک تسنیم:

برای از بین بردن خط خنده (Nasolabial fold) و خط سن  (Marionet line)که باعث پیرتر نشان دادن صورت شخص و بالا نشان دادن سن فرد می‌شود، مناسب ترین روش تزریق چربی یا تزریق ژل‌های قابل جذب و هیالورونیک اسید است. از  بین بردن این خطوط باعث جوان‌تر شدن صورت شخص می‌شود. البته نکته فوق‌العاده حائز اهمیت که باید درنظر داشت این است که در انتخاب ژل و چربی تشخیص پزشک باتجربه و متبحر بسیار مهم است، زیرا پزشک در انتخاب نوع پرکننده باید مسائل مهمی از جمله سن فرد، دلیل ایجاد این خطوط، میزان و حجم تزریق، عمق تزریق، طبیعی بودن و... را مورد توجه قرار دهد تا نتیجه کار کاملا رضایت‌بخش باشد.

چطور می توان چروک‌های پوست صورت، گردن یا پشت دست را از بین برد؟

بسته به عمق و درجه چروک‌های پوستی می‌توانیم این چروک‌ها را با استفاده از راه های زیرکاملا از بین ببریم:

 

1- چروک‌های پوستی ظریف  (Fine wrinkle)

برای از بین بردن این نوع چروک ها، می‌توان از لایه‌بردارهای شیمیایی (پیلینگ) از جمله اسیدهای میوه مثل گلیکولیک اسید، تری‌کلرو استیک اسید (TCA)  یا آلفا هیدروکسی اسید (AHA) با درصدهای متفاوت استفاده کرد.

2-چروک‌های پوستی متوسط(Moderat)  

برای درمان این چروک ها هم می‌توان از دستگاه میکرودرم ابریژن استفاده کرد. این دستگاه در عرض حدود 10 دقیقه به طور مکانیکی با استفاده از پودر کریستال اکسید آلومینیوم که کاملا بی‌ضرر است و بدون نیاز به هیچ نوع بی‌حسی، لایه سطحی و مرده پوست را ساییده و آن را برمی‌دارد. در نتیجه خونرسانی به پوست ناحیه صورت و گردن یا حتی دست افزایش یافته و با تحریک فیبروبلاست‌ها، باعث ‌کلاژن‌سازی می‌شود. حاصل این فرایند افزایش قوام و سفتی پوست است.

نکته جالب اینکه این روش  پوست را چند درجه شفاف‌تر کرده و لک‌های سطحی پوست را هم از بین می‌برد. بعد از این عمل، نفوذ و اثر درمان‌های دارویی بسیار بیشتر می‌شود.

3-چروک‌های پوستی عمیق و شدید(Deep)

در نهایت یکی از موثرترین و کارآمدترین روش‌ها برای از بین بردن چروک‌های پوستی عمیق و شدید  (Deep)استفاده از پرکننده‌ها (Filler) است. برای این روش درمانی می‌توان چربی خود فرد را به ناحیه تزریق یا از ژل‌های اسید هیالورونیک استفاده کرد.

ژل‌ اسید هیالورونیک قابل جذب و مورد تایید  ADFاداره دارو و غذای ایالات متحده) بوده و باعث کلاژن‌سازی در پوست می‌‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تسنیم با مجرب ترین کادر پزشکی و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد