زیبایی زنان فمی لیفت


زیبایی زنان  فمی لیفت

تغییر حالت واژن و راه های درمان| لیزر واژینال،فمی لیفت

در خانم ها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی و یا علل دیگر مجرای جنسی یا واژن تغییر اندازه می دهد و اصطلاحا می گویند واژن گشاد شده است. این موضوع سبب لذت نبردن خود شخص و شریک جنسی می شود. برای درمان گشادی واژن هم عمل جراحی هم ورزش و روش بسیار نوعی بنام لیزر (فمی لیفت) ابداع شده است. که در ادامه به اختصار در مورد هرکدام توضیح مختصری می دهیم

عمل تنگ کردن واژن یا رکتوسل و پرینورافی دیواره پشتی واژن به هم نزدیک شده و در قسمت بیرونی واژن عمل ترمیم و زیبایی انجام می شود این عمل می تواند بلافاصله بعد از زایمان طبیعی هم انجام شود و پزشک باچند بخیه وازن را تنگ تر می کند.

تمرینات ورزشی:

تمرینات کیگل باعث تقویت عضلات پایینی لگن خاصره و ماهیچه در هنگام زایمان کشیده شده اند خواهد . این تمرینات حتی به (ارگاسم شدیدتر)نیز منجر خواهد شد چراکه باعث قوی تر شدن و بیتشر انعطاف پذیرشدن ماهیچه ها خواهد گردید. این تمرینات کیسه مثانه راهم سفت تر خواهند کرد که در نتیجه شما دیگر چکه های ادراری نخواهید داشت . نکته اینجاست که به هرحال این تمرین خود واژن را تنگ نخواهد کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن را تنگ تر خواهند کرد.

لیزر ،دستگاه فمی لیفت :

 طریقه جدید تنگ کردن واژن که به روز ترین ان نیز می باشد استفاده از دستگاه فمی لیفت که به طریقه لیزر انجام می شود. فمی لیفت جدید ترین تکنولوژی روز اروپا و آمریکا برای تنگ کردن واژن است در این روش که به کمک لیزر انجام می شود بدون هیچگونه خونرویزی و بیهوشی انجام می پذیرد و فرد می تواند تا نتیجه دلخواه هرچندبار که نیاز دارد آن را تکرار کند. روش لیزر  منجر به بازسازی مخاط واژن به طور سرپایی می شود. در روش لیزری نتایج بسیار عالی بوده و بانوان به فاصله یک ماه بعد از یک جلسه درمان، به میزان زیادی آرامش و رضایت را به دست خواهند آورد، البته برای تکمیل دوره درمانی نیاز به 3 جسه با فواصل یک ماه است. این وسیله بافت مخاطی ناحیه تناسلی را به حالت قبل از یائسگی باز می گرداند.

لیزر واژن معمولا به عنوان یک کار بدون درد مطرح است، ولى در افراد خیلی حساس ممکن است احساس ناخوشایند مبهمی داشته باشند، و این درد مبهم قابل مقایسه با درد پس از جراحى نیست. لیرز،پوشش سطحی و بافت همبند را تحریک کرده و با افزایش ضخامت و مایع بافتی و بافت زمینه ای در آنها، جوانسازی ناحیه تناسلی را موجب می شود. و بدین ترتیب تغییرات ظاهری و تونیسیته و کشش بافتی و سفتی آن را اصلاح می کند.  محیط واژن به حالت اسیدی نرمال برگشته و در نتیجه از رشد میکروبهای بیماریزا جلوگیری می کند. در واقع این لیزر فیبروبلاستها را از نظر متابولیک فعال کرده و سنتز کلاژن را موجب شده و ترکیب بافت زمینه ای را اصلاح می کند که شامل فیبر کلاژن-مواد زمینه و آب کافی شود. و در نتیجه عملکرد مخاط دوباره مانند زمان قبل از یائسگی ،نرمال می شود.

 

مزایای فمی‌لیفت

اکثر افرادی که نگرانی درباره اثرات روند پیری بر روی پوست و بدن دارند مربوط به ماده کلاژن است. کلاژن یک ترکیب آلی است وشامل آمینواسیدهایی است که مسئول حفظ ساختار بافت پیوندی مانند استخوان‌ها، رباط‌ها و پوست می‌باشد.

با افزایش سن، کلاژن به تدریج شروع به شکستن می‌کند؛ این همان چیزی است که باعث چین و چروک، لکه‌ها و خطوط روی پوست می‌شود. همچنین بافت واژن شروع به آسیب دیدن به دلیل کمبود کلاژن می‌کند. این وضعیت می‌تواند بدتر پس از زایمان شود. بنابراین موجب کاهش قابلیت ارتجاعی و توانایی برگشتن بافت واژن پس از کشش می‌شود.نتیجه آن عدم لذت رابطه جنسی برای زنان و شریک جنسی می‌شود. بی‌اختیاری ادرار یک اختلال است که باعث نشت ادرار در هنگام خنده، سرفه و عطسه می‌شود که یکی دیگر از علائم آسیب در ناحیه واژن است.

فمی‌لیفت یک روش جدید است که می‌تواد باعث تنگی بافت واژن و اطراف آن شود. این روش که در حال گسترش است پتانسیل فراوانی برای پیشرفت روش‌های واژن دارد که می‌تواند در کیفیت زندگی و اعتماد به نفس زنان مؤثر باشد. روش فمی‌لیفت از لیزر CO2 آلما با حداکثر دقت و درستی استفاده می‌کند. این لیزر با موفقیت برای مقابله با اثرات ضد پیری بر روی پوست استفاده می‌شود. نوری که از لیزر ساطع می‌شود به پوست با کانال‌های حرارتی کوچک نفوذ می‌کند. این عمل یک اثر تبخیر شدگی شدید بر روی این کانال‌ها بدون صدمه به بافت‌های اطراف ایجاد می‌کند. پروب لیزر دارای ویژگی چرخش 360 درجه می‌باشد که به دقت و درستی این روش می‌افزاید.

گرمایش حرارتی لایه‌های درونی بافت واژن در نهایت منجر به بازسازی الاستین و پروتئین در ناحیه تحت درمان می‌شود. این روش باعث روند بهبود طبیعی زخم سیستم ایمنی بدن می‌شود. نتیجه نهایی بازسازی بافت واژن به علت تولید فیبرهای کلاژن جدید، محکم و ضخیم است که دیواره واژن را تنگ و دارای قابلیت ارتجاعی می‌کند.همچنین یک پتانسیل قوی برای افزایش احساس لذت بخش درطول مقاربت جنسی ایجاد می‌کند. فمی‌لیفت همچنین در کاهش بی‌اختیاری ادرار و خشکی واژن مؤثر است.

ایمنی فمی‌لیفت

از آنجا که فمی‌لیفت یک عملیات بدون درد است، نیازی به آرام‌بخش وجود ندارد. این عمل توسط متخصص زنان انجام می‌شود و زمان خاصی به منظور ریکاوری کامل وجود ندارد. تجزیه کلاژن می‌تواند به علت بسیاری از فاکتورها مانند چاقی باشد. این اتفاق بیشتر در زنان روی می‌دهد و برخی بیشتر احساس می‌کنند. روش فمی‌لیفت اثبات شده است و روش راحت و دردسترسی برای حل این مشکلات است

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تسنیم با مجرب ترین کادر پزشکی و جدیدتذین تکنولوژی روز دنیا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.