لاغری و تناسب اندام


عمل‌های زیبایی و تناسب اندام در دو بخش متنوع قرار می‌گیرند

به صورت روش‌های تهاجمی یا غیرتهاجمی صورت می‌پذیرد که پیکرتراشی با دستگاه بادی جت یکی از روش‌های تهاجمی زیبایی اندام است که در واقع با ایجاد سوراخ‌هایی در بدن کانال‌های ویژه‌ای به قسمت چربی‌ها تجمع یافته هدایت می‌شوند و در نتیجه چربی‌های اضافه را با فشار آب از بدن خارج می‌کنند و در روش غیر تهاجمی با دستگاه های ال پی جی، کویتیشن و شاک ویو انجام میگیرد.

لاغری به روش تهاجمی و غیر تهاجمی با دستگاه بادی جت با استفاده از فشار آب و روش های غیر تهاجمی با استفاده از رژیم درمانی و استفاده از دستگاه های ال پی جی، کویتیشن و شاک ویو که منجر به نازک شدن غشاء سلول های چربی شده که این دستگا ها دارای استاندارد FDA می باشد و گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم در کنار سایر تجهیزات استاندارد خود از این دستگاه ها نیز بهره می برد.

لاغری به روش تهاجمی:

با دستگاه بادی جت که ساخت کشور آلمان می باشد. این دستگاه با فشار آب چربیهای اضافی بدن را خرد کرده و یک عمل جراحی سبک و بدون بیهوشی است.برعکس بقیه دستگاه های لیپولیزر چربی های استخراج شده زنده می باشد و قابلیت تزریق مجدد در بدن را دارد.

لاغری به روش های غیر تهاجمی:

با استفاده از رژیم درمانی و استفاده از دستگاه های ال پی جی، کویتیشن و شاک ویو که منجر به نازک شدن غشاء سلول های چربی شده که این دستگا ها دارای استاندارد FDA می باشد و گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم در کنار سایر تجهیزات استاندارد خود از این دستگاه ها نیز بهره می برد.