لاغری موضعی سریع


دستگاه کویتیشن جنرال پروجکشن ایتالیا

دستگاه کویتیشن با تولید امواج اولتراسونیک که فرکانس پایین و شدت بالایی دارند، در بافت چربی لرزش ایجاد می نماید و با ایجاد فشار در این بافت حباب هایی در بین سسلول های چربی ایجاد می کند.

فشار ناشی از حباب های ایجاد شده و نیز لرزش، باعث پاره شدن غشای سلولهای چربی شده و نهایتا منجر می شود که چربی آزاد شده از سلولهای چربی وارد رگ های لنفاوی و نهایتا عروق خونی شوند. بافت چربی در مقابل لرزش ایجاد شده از طریق دستگاه نمی تواند مقاومت کند و متلاشی می شود. این امواج اثرات کمتری بر بافت عروقی، سیستم عصبی و ماهیچه ها دارند؛ ولی بی تاثیر بر این بافت ها نیز نمی باشند.

کویتیشن چنرال پروجکشن دارای تمامی استانداردهای معنبر جهانی از جمله FDA می باشد و گروه تخصصی تسنیم در کنار سایر تجهیزات استانداد خود را از این دستگاه نیز بهره می برد.

در صورت پاسخ دهی بدن بیمار به کویتیشن، به تشخیص پزشک معالج برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن از کویتیشن لازم است که هر فرد حداقل یک دوره کامل 8 تا 12 جلسه ای را پشت سر بگذارد.

شایان ذکر است که جلسات به صورت هفتگی یا 2 بار در هفته خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تسنیم با مجرب ترین کادر پزشکی و جدیدتذین تکنولوژی روز دنیا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.