تزریق بوتاکس

لیپوساکشن با فشار آب (Body – jet)

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تسنیم

بادی جت دستگاهی جدید و ساخت کشور آلمان می باشد این دستگاه جهت انجام عمل لیپولیز استفاده می شود لیپولیز به خرد کردن و ساکشن کردن و خارج کردن چربیهای اضافه بدن گفته می شود که یک عمل جراحی سبک سرپائی و بدون بیهوشی می باشد . که این عمل معمولا در کلینیک انجام می شود.و با بیحسی موضعی می باشد. در این تکنیک با استفاده از پاشیدن آب با قدرت بالا در بین چربیهای زیر پوست به شکل کنترل شده و ایمن چربیهای زیر پوست تکه تکه و جدا میشود و همزمان به داخل دستگاه مکیده میشود. برعکس بقیه دستگاه های لیپولیز که باعث از بین رفتن چربی خروجی می شوند و چربی ساکشن شده زنده نیست و باید دور ریخته شود ، چربی بدست آمده در روش بادی جت زنده می باشد و قابل تزریق مجدد در بدن می باشد و تا حدود زیادی درصد چربی تزریق شده در بدن باقی می ماند و پیوند چربی می گیرد.

مشاوره رایگان

20% تخفیف لاغری با فشار آب

021-22764588
021-22765285

توییتر

فیس بوک

مشاوره رایگان کاشت مو

فرم مشاوره رایگان تزریق بوتاکس

به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم

پزشکان و مشاوران زیبایی کلینیک تسنیم با شما تماس خواهند گرفت.

Invalid Input

Invalid Input

روش استفاده از دستگاه بادی جت چیست؟؟؟

از چگونگی لاغری با بادی جت چه میدانید؟

بادی جت روشی نوین برای زدودن چربی های اضافی پدن به حساب می آید . دستگاه بادی جت توسط کشور آلمان ابداع شده است . در طراحی این دستگاه از آب برای خارج سازی چربی ها استفاده شده می باشد . در حقیقت دستگاه بادی جت همان دستگاه لیپوساکشن می باشد که دارای تکنولوژی مدرن تری است . بادی جت عملی سرپایی به شمار می آید که تحت بی حسی موضعی بدون نیاز به بیهوشی عمومی انجام می شود . در طول انجام عمل بادی جت ، آب با فشار به زیر پوست و در بین بافت های چربی وارد می شود و منجر به خرد شدن چربی ها می گردد . سپس چربی هایی که به صورت خرد شده در آمده اند ، به وسیله ی دستگاه از زیر پوست تخلیه می شوند . ضمنا می توان از چربی هایی که به این روش تخلیه شده اند مجددا استفاده کرد زیرا چربی ها در این روش تخریب نخواهند شد . به عنوان مثال می توان این چربی ها را برای حجیم سازی باسن استفاده کرد ولی چربی هایی که به شیوه ی لیپوساکشن از بدن تخلیه می شوند دیگر قابل استفاده نخواهند بود زیرا لیپوساکشن موجب سوخته شدن چربی ها می شود اما طی عمل بادی جت چربی ها در آب شکسته شده و تجزیه می شوند .

از بوتاکس و اثرات آن چه میدانید؟
نواحی تزریق بوتاکس

چه نواحی از بدن با بادی‌جت قابل درمان هستند؟

لاغری ران

،

باسن

،

شکم و ...

بادی‌جت می‌تواند با از بین بردن چربی اضافه و ناخواسته از نواحی مختلف بدن از جمله شکم، باسن، ران‌ها، زانوها، بازوها، چانه و گردن به شکل دادن بدن کمک کند. با اینکه این روش جایگزینی برای برنامه‌های کاهش وزن نیست اما برای برداشتن پاکت‌های سرسخت چربی که به روش‌های متداول کاهش وزن عکس‌العملی نشان نمی‌دهند، بسیار مناسب است. محبوب‌ترین نواحی جهت درمان عبارتند از: 1-شکم: رهایی از برآمدگی شکم که به هیچ وجه کوچک نمی‌شود. 2-پهلوها: شکل دادن بدن 3-سینه: از بین بردن سینه‌های بزرگ مردان 4-سینه: برای زنان، کوچک کردن سینه، تغییر شکل آن برای ایجاد تناسب با سایر نواحی بدن 5-بازوها: از بین بردن چربی آویزان بازو 6-ران‌ها: لاغر کردن ران 7-ساق پا: شکل بهتر در قسمت پایین پا 8-گردن: اصلاح شکل گردن

مزایای لاغری به کمک روش بادی جت :

لاغری با بادی جت

1-عوارض جانبی روش بادی جت در مقایسه با سایر روش ها محدود تر است . 2-از چربی های حاصل شده می توان به عنوان فیلر برای حجیم سازی نقاط دیگر بدن استفاده کرد . 3-پس از انجام بادی جت ظاهری مطلوب به دست می آید و بدن ظاهری طبیعی خواهد داشت . 4-ماندگاری روش بادی جت در مقایسه با روش های دیگر بیشتر است .

از آشاميدن مايعات گرم و استحمام تا ٤ ساعت بعد از تزريق بايستى خوددارى شود .

نگهداری و مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس
عوارض و اثرات جانبی تزریق بوتاکس

لاغری موضعی سریع

لاغری ...

دستگاه کویتیشن با تولید امواج اولتراسونیک که فرکانس پایین و شدت بالایی دارند، در بافت چربی لرزش ایجاد می نماید و با ایجاد فشار در این بافت حباب هایی در بین سسلول های چربی ایجاد می کند. فشار ناشی از حباب های ایجاد شده و نیز لرزش، باعث پاره شدن غشای سلولهای چربی شده و نهایتا منجر می شود که چربی آزاد شده از سلولهای چربی وارد رگ های لنفاوی و نهایتا عروق خونی شوند. بافت چربی در مقابل لرزش ایجاد شده از طریق دستگاه نمی تواند مقاومت کند و متلاشی می شود. این امواج اثرات کمتری بر بافت عروقی، سیستم عصبی و ماهیچه ها دارند؛ ولی بی تاثیر بر این بافت ها نیز نمی باشند. کویتیشن چنرال پروجکشن دارای تمامی استانداردهای معنبر جهانی از جمله FDA می باشد و گروه تخصصی تسنیم در کنار سایر تجهیزات استانداد خود را از این دستگاه نیز بهره می برد. در صورت پاسخ دهی بدن بیمار به کویتیشن، به تشخیص پزشک معالج برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن از کویتیشن لازم است که هر فرد حداقل یک دوره کامل 8 تا 12 جلسه ای را پشت سر بگذارد. شایان ذکر است که جلسات به صورت هفتگی یا 2 بار در هفته خواهند بود.

مقالات بوتاکس

مقالات و دانستنی های تزریق بوتاکس

لاغری با فشار آب

Uncategorised