زیبایی ، درمان و جوانسازی واژن با مونالیزا تاج

خدمات زیبایی زنان

زیبایی ، درمان و جوانسازی واژن با مونالیزا تاج

با افزایش یافتن سن ، دوران یائسگی و یا پس از زایمان علائمی نظیر خارش واژن ، خشکی سوزش ، افتادگی های لگنی ، بی اختیاری ادراری ، بد شکلی اندام تناسلی ، عدم لذت از رابطه جنسی ایجاد می شود . دلایل مختلفی سبب می شود که بانوان کاندیدای مناسبی جهت انجام اعمال جراحی نباشند ، برای رفع مشکلات فوق لیزرمونالیزا تاچ ارائه شد .

خدمات زيبايى زنان توسط جراح و متخصص زنان در گروه تسنيم انجام ميشود كه شامل :

◄ تنگ كردن واژن با ليزر و بوسيله دستگاه موناليزا تاچ كمپانى DEKA

◄ جوانسازى و فرم دهی واژن با ليزر CO2

◄ سفيد كردن و رفع تیرگی واژن با ليزر

مشاوره رایگان

20% تخفیف مونالیزا

021-22764588
021-22765285

توییتر

فیس بوک

لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ

ساخت کشور آمریکا

لیزر مونالیزا تاچ کاملترین و بی نظیرترین تکنولوژی لیزر دنیا می باشد که فیلد پزشکی خانم ها را متحول کرده، و در بزرگترین و مطرح ترین مراکز تحقیقاتی پزشکی بین المللی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته که نتایج درخشانی را به دنبال داشته است و مفتخر به دریافت بهترین تاییدیه های پزشکی از جمله FDA امریکا می باشد . کلینیک تسنیم با داشتن این دستگاه لیزر اقدام به ارائه خدمات درمانی بدون عوارض ، در سریعترین زمان و با…

مشاوره رایگان کاشت مو

فرم مشاوره رایگان مونالیزا تاج

به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم

پزشکان و مشاوران زیبایی کلینیک تسنیم با شما تماس خواهند گرفت.

Invalid Input

Invalid Input

تنگ كردن واژن با ليزر موناليزا

تنگ كردن واژن بدون جراحی و خون ریزی

با استفاده از این روش درمانی بافت مخاطی واژن بهتر تغذیه شده و هیدراته می شود و بافت پوششی آن ضخیم تر، سفت تر (محکم تر شدن واژن) و انعطاف پذیر تر می شود. این روش همچنین سطح پی هاش (PH) مناسب را برای واژن ایجاد می کند و به این ترتیب می تواند یک محافظ طبیعی برای واژن ایجاد کرده و ریسک ایجاد عفونت را کاهش دهد. این روش درمانی به نسبت ساده فقط به چند دقیقه زمان نیاز دارد و بدون درد و عوارض جانبی است و در نهایت می تواند بافت واژن را به حالت محکم و انعطاف پذیر قبلی آن بر گردانده و تاثیرات مثبت بر کیفیت زندگی و روابط انسانی داشته باشد.

تنگ كردن واژن با ليزر موناليزا
جوانسازى و فرم دهی واژن با ليزر CO2

جوانسازى و فرم دهی واژن با ليزر CO2

تحریک تولید کولاژن جدید و بهبود بیشتر اندام تناسلی

هنگام استفاده از لیزر مونالیزا لیزر CO2 به آرامی بر روی دیواره های واژن از طریق یک اسکنر خاص کار می کند و زخم های بسیار کوچک غیر قابل تشخیص در این ناحیه ایجاد می کند که برای شروع فرآیند( تولید کولاژن جدید) و تنظیم و متعادل سازی مجدد مواد تشکیل دهنده غشای واژن لازم و ضروری است.

بنابراین عملکرد لیزر برای عمل زیبایی واژن، حالت امن و بدون درد است و می تواند عملکرد صحیح ساختار های ادراری و تناسلی را دوباره فعال و ایجاد کند و بطور همزمان علائم مربوط به عملکرد نامناسب سیستم ادرار را بهبود بخشد (بی اختیاری معمول ادرار به خاطر فشار و استرس). با استفاده از این روش درمانی فرآیند تولید مجدد بافت در طول چند هفته آغاز می شود، اما تحریک تولید کولاژن جدید و بهبود بیشتر اندام تناسلی را می توان حتی پس از اولین جلسه درمانی نیز بطور مشخص مشاهده کرد.

سفيد كردن و رفع تیرگی واژن

----------

با انجام لیزر مونالیزا بر روی بافت بیرونی واژن علاوه بر خونرسانی و جوانسازی سلولهای مرده پوست از بین رفته ، سلولهای جوانتر، جایگزین سلولهای کم خون و تیره می گردند و بعد از سه تا پنج جلسه درمان رنگ تیره واژن به کلی از بین رفته و بافت جوان و روشن می گردد

سفيد كردن و رفع تیرگی واژن
لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ

تنگ نمودن واژن با استفاده از نخ

نوع دیگری از جراحی های زیبایی زنان ، تنگ نمودن این بخش تناسلی با کمک نخ های استاندارد است ؛ زنان به دلیل زایمان های متعدد ، تعدد روابط جنسی و بالا رفتن سن با مشکل شلی و افتادگی واژن روبرو می شوند که این عارضه ها می توانند با روش های نوین درمانی برطرف شوند. روش تنگ نمودن واژن با استفاده از نخ از جمله راهکارهای جدید وابسته به پیشرفت تکنولوژی و دانش پزشکی است.

تزریق چربی و ژل در واژن

مراحل تزریق ژل و چربی

این تزریق بیشتر در سنین بالا مورد توجه قرار می گیرد. زیرا، با افزایش سن این قسمت از بدن چربی خود را از دست می دهد و لبه های اطراف واژن بدون چربی می شوند. در 3 مرحله این تزریق انجام می شود :1- برداشتن چربی از ناحیه ای از بدن فرد2-تصفیه کردن چربی از ناحیه ای از بدن خود فرد3-تزریق چربی در ناحیه تناسلی. برای تزریق ژل در این قسمت از بدن بصورت موقت و یا دائمی که از جنس سیلیکون می باشند باید با یک پزشک جراح زیبایی زنان که متخصص این کار می باشد، مشورت های لازم صورت گیرد که در صورت تایید این تزریق صورت گیرد. ماندگاری این ژل ها و چربی های تزریق شده در افراد مختلف گوناگون بوده اما این روش ها دائمی نیستند زیرا بعد از مدتی این ژل ها و چربی ها جذب بافت می شوند و تاثیر خود را از دست می دهند. این تزریق نیاز به بی هوشی ندارد و با بی حسی موضعی قابل انجام است. بعد از تزریق ژل به مدت 10 تا 15 سال زیبایی و جوانی ناحیه تناسلی ماندگار خواهد بود و امکان تزریق مجدد چربی در آن وجود خواهد داشت.

تزریق چربی و ژل در واژن

مقالات زیبایی زنان

مقالات و دانستنی های زیبایی زنان