رفع موهای زائد

رفع موهای زائد-الکس

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تسنیم

یکی از روش های از بین بردن موهای زائد لیزر موهای زائد می باشد ، در گذشته اشخاص از روش هایی نظیر تیغ ، ژیلت ، موم و اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده می کردند این روش ها به شکل موقت موهای زائد را از بین می بردند در حالی که لیزر موهای زائد بعد از چند جلسه درمان، موهای زائد را به شکل کامل از بین می برد. در کلینیک زیبایی تسنیم موهای زائد توسط متخصصین و پزشکان مجرب در محیطی کاملا بهداشتی انجام می شود

مشاوره رایگان

20% تخفیف برای از بین بردن موهای زائد

021-22764588
021-22765285

توییتر

فیس بوک

مشاوره رایگان رفع موهای زائد

مشاوره رایگان رفع موهای زائد

به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم

پزشکان و مشاوران زیبایی کلینیک تسنیم با شما تماس خواهند گرفت.

Invalid Input

Invalid Input

لیزر مو چیست ؟

لیزر درمانی

برای از بین بردن موهای زائد، لیزر یک روش نسبتا دائمی و جدید می باشد. ملانین که رنگ دانه های موهای بدن هستند در سطح پوست قرار دارند . در سطح پوست رنگدانه ها دارای تعداد و تراکم مختلفی می باشند ، در کلینیک زیبایی تسنیم با توجه به تیپ پوستی اشخاص امواج نوری تنظیم شده و سپس لیزر موهای زائد انجام می شود. لیزر موهای زائد بر خلاف روش های قدیمی بر روی فولیکول مو اثر می گذارد ، نور لیزر فولیکول مو را ابتدا ضعیف کرده و سپس به مرور زمان و پس از طی چند جلسه آن را به شکل کامل می سوزاند در نتیجه موهای زائد پس از طی شدن جلسات لیزر درمانی به شکل کامل وبرای همیشه آنها را از بین می برد.

کاشت موی سر
نواحی تزریق بوتاکس

فواید لیزر موهای زائد

میزان آسیب رسانی لیزرهای مو

موهای نواحی مختلف بدن را به کمک لیزر می توان برای همیشه از بین برد. لیزر درمانی برای اشخاصی که دائم در حال از بین بردن موهای بدن خود هستند بسیار مفید است. لیزر بر سطح پوست بر اثر تابش نور لیزر در لایه های زیرین نفوذ می کند ، بر بخش فولیکول مو تاثیر گذاشته و برای همیشه رشد موهای زائد را از بین می برد .باور اشتباهی وجود دارد که لیزر سبب سوزاندن و تخریب موها می شود در حالی این باور اشتباه است و لیزر این اثرات را برروی پوست نمی گذارد .لیزر موهای زائد هیچ آسیبی برای بدن ندارد بلکه به آسانی ودر کمترین زمان موهای زائد را از بین می برد ، لیزر موهای زائد یک روش جدید برای از بین بردن موهای زائد است که بسیار پرفایده و بی عارضه است ، در طی چند جلسه موهای زائد برای همیشه از بین می رود.

دستگاه الکس چیست؟

لیزر الکس

پس از بررسی های زیادی که توسط متخصصان کشور آمریکا انجام شد الکس سرد اختراع شد که این دستگاه مورد تایید سازمان دارو و سازمان غذا است. از مزیت بارز الکس سرد می توان به اثر بخش بودن آن در کمترین جلسات اشاره کردو لیزر الکس بیشترین رضایت را داشته است ، اکثر اشخاصی که از لیزر الکس استفاده کرده اند به میزان 95 درصد از لیزر موهای زائد بدن خود راضی بوده اند ،الکس سرد دارای طول موج 755nm و یا پالس واقعی 1064nm است ، از دیگر مزیت های بارز الکس سرد می توان به کوتاه بودن تعداد جلسات درمان اشاره نمود ، لیزر الکس سرد نسبت به سایر روش دارای تعداد جلسات درمانی کمتر است و با هرنوع پوست سازگاری دارد.

کاشت ریش و سبیل
FIT کاشت مو به روش

چه کسانی کاندید مناسب لیزر موهای زائد هستند ؟

شرایط لیزر درمانی

کلینیک زیبایی تسنیم با دستگاه لیزر الکس سرد، امکان از بین بردن موهای زائد را برای هر تیپ پوستی در مکانی مناسب و بهداشتی فراهم آورده است، دستگاه لیزر الکس سرد هم برای موهای ضخیم و هم برای موهای کرکی کاربرد دارد ، اشخاصی که دارای پوست های روشن و تیره می باشند، می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند. کلینیک زیبایی تسنیم لیزر موهای زائد را برای تمامی اشخاصی که موهای زائد چه از جنس ضخیم و چه از جنس کرکی دارند مناسبت است ، استفاده از لیزر موهای زائد برای همه اشخاص مجاز می باشد . آقایان معمولا برای از بین بردن موهای تنه و پیشانی و گردن از لیزر موهای زائد استفاده می کنند.

موارد منع قبل از لیزر موهای زائد

نکات قبل از لیزر درمانی

قبل از لیزر موهای زائد باید از برخی نکات پرهیز شود تا در زمان لیزر موهای زائد مشکلی رخ ندهد ، مواردی از جمله 1. عدم استفاده از آسپرین 2. عدم استفاده از مکمل های گیاهی ضد التهابی 3. عدم استفاده از داروهای ضد التهابی. اگر مواردی که در بالا ذکر شد را اشخاص انجام دهند ممکن است در زمان لیزر سبب ایجاد خونریزی شوند ، البته نیاز به ذکر است که پس از لیزر موهی زائد ممکن است کمی تورم و قرمزی رخ دهد این امر عادی است ، جای نگرانی بابت این موضوع نیست زیرا پس از مدتی برطرف می گردد ، احساس ناراحتی و درد پس از لیزر موهای زائد نیز امری عادی می باشد که با مصرف مسکن ها می توان از میزان درد کاست.

fut کاشت مو به روش

مقالات لاغری با فشار آب

مقالات و دانستنی های لاغری با فشارآب