تزریق ژل و چربی

تزریق ژل و چربی

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تسنیم

روش های زیادی برای جوانسازی پوست وجود دارد که از جمله‌ی آنها می‌توان به تزریق ژل و تزریق چربی اشاره کرد. در واقع تزریق چربی نوعی پیوند چربی است که در آن چربی از نواحی مختلف بدن، معمولاً شکم، ران، باسن یا کشاله ران، برداشته می‌شود و جهت حجیم‌ و بزرگ‌تر کردن به بخش دیگری، مانند سینه، خوش فرم کردن باسن ، صورت و چانه منتقل می‌شود. این روش بی‌خطر است و ماندگاری بالایی دارد و نتایجی آن طبیعی است . هر ساله ، هزاران نفر با موفقیت این روش درمانی را برای برجسته کردن لب، چانه، بزرگ کردن سینه ، و بزرگ کردن باسن و دیگر عضو های نام برده شده انجام می دهند و از نتایج بدست آمده رضایت کامل دارند.

مشاوره رایگان

20% تخفیف تزریق ژل و جربی

021-22764588
021-22765285

توییتر

فیس بوک

مشاوره رایگان تزریق ژل و چربی

فرم مشاوره رایگان تزریق ژل و چربی

به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم

پزشکان و مشاوران زیبایی کلینیک تسنیم با شما تماس خواهند گرفت.

Invalid Input

Invalid Input

تزریق چربی چیست؟؟؟

از تزریق چربی و اثرات آن چه میدانید؟

تزریق چربی یک روش درمانی می باشد که حوزه زیبایی را با تحول چشمگیری روبه‌رو کرده است . در این روش ماده‌ای طبیعی ، یعنی چربی خود بدن، به کار برده می‌شود و در نتیجه احتمال واکنش آلرژیک به صفر می‌رسد . در کلینیک فوق تخصصی تسنیم ، تزریق چربی توسط آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌ها صورت می‌پذیرد . در این کلینیک سانترفیوژ با سرعت بالا انجام می‌شود که امکان جداسازی بهتر چربی سالم را فراهم می کند.

تزریق چربی
مزایای تزریق چربی

مزایای تزریق چربی

تزریق چربی شکم

،

تزریق چربی ران

،

تزریق چربی باسن

درمانی بی‌خطر می باشد، در این روش درمانی از بافت چربی بدن استفاده می گردد . بنابراین احتمال واکنش‌های آلرژیک عملاً توسط این روش از بین می رود . به همین خاطر احتمال واکنش منفی یا آلرژیک به چربی تزریق شده در بدن وجود ندارد. اثر آن‌ها طولانی می باشد. چربی تزریق‌شده نسبت به ژل‌های تزریقی، با سرعت کمتری جذب می‌شود. به این معنی است که نتیجه تزریق چربی دوام بیشتری خواهد داشت. بهبودی در بیش از یک منطقه : تقریباً همه تمایل دارند حجم برخی از مناطق بدن خود را کاهش و برخی مناطق را افزایش دهند. تزریق چربی این اجازه را به شما می‌دهد تا چربی اضافه را از منطقه‌ای که تمایل دارید برداشته و به ناحیه دیگری که نیاز دارید، منتقل نمایید.

تزریق ژل

یک روش مقرون به صرفه برای صاف کردن خطوط صورت، بهبود ویژگی های ظاهری و ایجاد ظاهر جوان و شاداب

محصولات قابل استفاده برای تزریق به ناحیه صورت همچون ژودرم، رستیلان، یا رادیس از مشتقات طبیعی ساخته می شوند و در هنگام تزریق، امکان بهبود چشمگیر فوری در شرایط ظاهری صورت را برای بیمار فراهم می آورند . نتایج حاصل از تزریق این ژل ها علی رغم موقتی بودن می تواند از 6 تا 12 ماه به طور میانگین دوام و ماندگاری داشته باشد . با گذشت زمان، بدن به صورت تدریجی و بی خطر این مواد را جذب خود خواهد کرد. با وجودی که تزریق ژل یک روش عالی برای از بین بردن چین و چروک های خاص همچون خطوط لب یا خطوط نازولابیال بر روی صورت است،

علاوه بر این؛ استفاده از آن برای ایجاد ظاهر جوانتر و شادابتر برای فرد امکان پذیر می باشد.

تزیق ژل
مزایای تزریق ژل

مزایای تزریق ژل

عوارض و اثرات جانبی تزریق ژل

تزریق ژل دارای مزایای منحصر به فرد به شرح روبرو می باشد : یک روش موقت و مقرون به صرفه برای آزمایش نتایج جوانسازی پوست، یک روش ایده آل برای صاف کردن یک یا دو ناحیه در صورت همچون خطوط لبخند و چین و چروک های دور لب، یک روش مناسب برای بهبود وضعیت ظاهری گونه ها یا لب ها برای بیماران در سنین مختلف این روش برای بیمارانی به طور خاص مناسب است که قابلیت ارتجاع پذیری پوست آنها مناسب بوده و فرآیند ظاهر شدن خطوط و چین و چروک بر روی پوست آنها تازه آغاز شده باشد، از طریق این روش بیمار می تواند نتایج درمان های زیبایی مختلف را بر روی وضعیت ظاهری صورت خود مشاهده کند، بدون اینکه نگرانی درباره بلند مدت بودن این نتایج داشته باشد.

مقالات ژل و چربی

مقالات و دانستنی های تزریق ژل و چربی