تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تسنیم

مناسب ترن جائی‌ که بوتاکس تزریق میشود پیشانی است. با تزریق بوتاکس در این منطقه می‌توان خطوط عمیقی که بین دو ابرو ایجاد میشود که به آنها خط اخم گفته میشود و همچنین خطوط عرضی پیشانی را برطرف کرد. بعلاوه خطوط ریز کنار چشم هم خیلی‌ خوب به این تزریق جواب میدهند. چنانچه انتخاب بیمار و روش تزریق صحیح باشد نتایج برای این نقاط بسیار درخشان و راضی‌ کننده است.

مشاوره رایگان

20% تخفیف تزریق بوتاکس

021-22764588
021-22765285

توییتر

فیس بوک

مشاوره رایگان کاشت مو

فرم مشاوره رایگان تزریق بوتاکس

به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم

پزشکان و مشاوران زیبایی کلینیک تسنیم با شما تماس خواهند گرفت.

Invalid Input

Invalid Input

بوتاکس چیست؟؟؟

از بوتاکس و اثرات آن چه میدانید؟

بوتاکس یک سم است، قویترین سمی که که بشر تا کنون شناخته است. این سم میتواند تمام ماهیچه های ارادی و غیر ارادی را فلج کند. همچنین تزریق بوتاکس در زیباسازی صورت کاربرد وسیعی دارد بنحوی که شایعترین اقدام برای زیبایی در جهان است. تاثیرات بوتاکس بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده نمیباشد.این تغییرات حدود 3 تا 7 روز زمان نیاز دارد تا نمایان شود

از بوتاکس و اثرات آن چه میدانید؟
نواحی تزریق بوتاکس

نواحی تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس دور چشم

،

تزریق بوتاکس پیشانی

،

تزریق بوتاکس ابرو

از بین بردن چین و چروک ایجاد شده دور چشم با تزریق بوتاکس قابل درمان بوده و نتایج معمولی به بیمار تحویل میدهد. تزریق بوتاکس در ناحیه پیشانی باعث از بین رفتن خطوط عمیق بین دو ابرو و یا خط اخم و در برخی موارد با استفاده از تکنیک های خاص باعث بالا رفتن ابرو میشود و همچنین تزریق بوتاکس باعث کاهش تعریق زیر بغل و از بین رفتن خط خنده میشود.

مراقبت های تزریق بوتاکس

نگهداری و مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

برای جلوگیری از پخش شدن بوتاکس به عضلات و نواحی که بوتاکس به آن تزریق شده بیمار باید حدود 2 تا 4 ساعت به صورت نشسته و یا ایستاده باشد و از مالیدن و دستکاری محلی که به آن بوتاکس تزریق شده خوددرای نماید.

از آشاميدن مايعات گرم و استحمام تا ٤ ساعت بعد از تزريق بايستى خوددارى شود .

نگهداری و مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس
عوارض و اثرات جانبی تزریق بوتاکس

عوارض تزریق بوتاکس

عوارض و اثرات جانبی تزریق بوتاکس

هیچ عارضه جانبی با تزریق بوتاکس تا کنون گزارش نشده است تحمل خوب بیمار و خطرات بسیار کم تزریق بوتاکس از مزایای درمان با بوتاکس است و آن را تبدیل به یک جزء اجتناب ناپذیر از درمان های زیبایی کرده است.